« Stopy procentowe na r… | Strona domowa | Pojęcie instytucji fi… »

Pożyczka na wakacje 10 000 złotych na rok.

czwartek, 03 sierpień 2017 at 09:05 am. Użyte znaczniki: , , , , ,

Wyjazd na wymarzone wakacje marzy się chyba każdemu. Skąd możemy wziąć na to pieniądze? Może by tak skorzystać z oferty kredytów na wakacje jakie znajdziemy niemal w każdym banku. Sprawdźmy ile kosztował by nas taki wakacyjny kredyt na kwotę 10 tysięcy złotych na rok w trzech bankach: Raiffeisen Polbank, inBank i Nest Bank, zobacz najkorzystniejsze ofery w sieci http://www.fortunabeztajemnic.pl.

Zacznijmy od najlepszej z ofert, a tą przygotował Raiffeisen Polbank w ofercie Kredyt na miarę. W tym przypadku oprocentowanie nominalne kredytu w skali roku wynosi 9,99%, ale za to bank nie pobiera żadnej prowizji za udzielenie nam tego kredytu. Dodatkowo trzeba wykupić ubezpieczenie w wysokości 0,25%. Jak da się sprawdzić inne oferty tego banku, takie ubezpieczenie kredytu jest niemal w każdym. Jest to dobre posunięcie, z tego względu, że takie ubezpieczenie jest dodatkowym zabezpieczeniem kredytu i tym samym zmniejsza jego koszt. Na tej podstawie bank wyliczył nam ratę miesięczną w wysokości 879,11 złotych. Suma odsetek jaką przyjdzie spłacić w całym okresie kredytowania będzie wynosiła 549 złotych i będzie to jedyny koszt jaki przyjdzie nam zapłacić od udzielonego nam kredytu. Ze wszystkich ofert kredytu na wakacje, ta ma najwięcej opinii, ale ocena oferty nie jest najlepsza. O wiele lepszą ocenę ma nieco droższy kredyt gotówkowy jaki oferuje nam inBank. Sprawdźmy jak to się ma do naszej sumy wakacyjnej jaką chcemy pożyczyć.

W inBanku możemy liczyć na kredyt gotówkowy, którego oprocentowanie będzie wynosiło 8,85%. Będzie ono mniejsze niż oprocentowanie jakie oferuje nam Polbank, ale za to trzeba będzie zapłacić 199 złotych z tytułu prowizji. Bank nie wymaga ubezpieczenia kredytu. Rata miesięczna będzie równa 891,21 złotych. Odsetki w tym przypadku będą równe 495 złotych. Doliczając do nich wielkość prowizji ten kredyt będzie nas kosztował 694 złote. Jest to koszt o ponad 100 złotych większy niż w ofercie Banku Raiffeisen. Trzecia z ofert jest najdroższa. Nest Bank w ofercie Nest gotówka, oferuje nam zerowe oprocentowanie, ale za to koszta z tytułu prowizji będą wynosiły 1090 złotych. Nie ma konieczności ubezpieczania kredytu, a suma odsetek będzie zerowa. Mimo to, kredyt będzie na kosztował 1090 złotych przez dosyć wysoką prowizję jaką nalicza bank. Rata miesięczna będzie równa 924,17 złotych i od pierwszej jest większa o ponad 150 złotych.