Blog o kredytach

środa, 26 wrzesień 2018 at 11:53 am

Prowadzenie blogów jest dziś bardzo popularnym zajęciem. Z każdym dniem pojawia się ich coraz więcej i uderzają one zazwyczaj w tematykę, która ma dziś ogromne znaczenie, jak choćby tematyka finansów, która jest bardzo ważnym wyznacznikiem w codziennym życiu. Taki blog może być pisany na temat zdrowia, miłości, ale także o nowych technologiach, które w obecnym czasie pojawiają się na rynku sprzedażowym. Równie dobrym tematem jest dziś bankowość i kredyty, czyli temat który dotyczy bardzo wielu ludzi. Motoryzacja jest również jednym z ważnych tematów, ponieważ nie od dziś poruszamy się pojazdami, dla których wiedza z zakresu motoryzacji, którą jako ludzie powinniśmy posiadać, ma kluczowe znaczenie. Warto wiedzieć, co i jak naprawić w samochodzie, w razie jakiejś awarii, dlatego wiele powstaje blogów w tej tematyce, na których możemy znaleźć ciekawe artykuły, czy też filmowe poradniki. O finansach natomiast bardzo mało mówi się w szkołach, dlatego ten temat jest chyba najważniejszym wśród innych.

Budowanie pozytywnej zdolności kredytowej przy zaciąganiu kredytu hipotecznego

piątek, 20 lipiec 2018 at 1:03 pm

Do nawiązania dogodnej współpracy z bankiem detalicznym przy zaciąganiu kredytu długoterminowego potrzebujesz pozytywnej zdolności kredytowej. W jaki sposób buduje się właściwy obraz kredytobiorcy ułatwiający podjęcie poważnego zobowiązania? W artykule otrzymasz kilka praktycznych wskazówek.

Kredyt samochodowy a zdolność kredytowa.

czwartek, 10 maj 2018 at 11:26 am

Kredyt samochodowy to rodzaj kredytu celowego z przeznaczeniem na zakup pojazdu. Nie koniecznie musi to być samochód, gdyż za gotówkę z kredytu możemy nabyć również: motocykl, skuter, quad, maszyny budowlane, traktor, przyczepę kempingową, kampera, czy też łódź motorową. Starając się o kredyt na samochód kredytobiorca musi liczyć się z tym, że bank będzie oceniał jego zdolność kredytową. Bank musi mieć potwierdzenie, że klient będzie w stanie spłacać raty kredytu w określonych terminach płatności.