Czy weksel in blanco to dobry pomysł?

wtorek, 05 maj 2020 at 11:19 am

Weksel in blanco to papier wartościowy wykorzystywany w celu zabezpieczenia umów kredytowych na granicy zdolności kredytowej, z pewnymi nieścisłościami, wątpliwościami odnośnie kredytobiorcy. Czy weksel in blanco to dobry pomysł i na co zwrócić uwagę przy jego podpisywaniu?

Kredyt samochodowy dla osób na rencie i emeryturze.

czwartek, 12 marzec 2020 at 08:32 am

Posiadanie pojazdu to niewątpliwie w obecnych czasach spora zaleta. Możliwość poruszania się tam, gdzie mamy ochotę może jeszcze bardziej wpływać na jakość naszego życia. Co wtedy, kiedy samochód, który posiadamy jest praktycznie do wymiany? Czy obecny rynek kredytów samochodowych jest w stanie zagwarantować nam konkretne rozwiązania? Mamy wybór między rynkiem wtórnym na którym mam możliwość zakupić auto używane lub możemy skorzystać z opcji salonowej i dokonać zakupu nowego pojazdu. Trudnością dla wielu może być jednak wiek kredytobiorcy z odpowiedną wiarygodnością do zaciągnięcia zadłużenia.

Wybierz najlepszy kredyt

czwartek, 19 grudzień 2019 at 1:10 pm

W dzisiejszych czasach możemy mieć szczególnie duże dylematy kredytowe ponieważ jest masa firm, które będą gwarantowały takie wsparcie. Nie wiesz na co się zdecydować? Nie masz zielonego pojęcia o podmiotach finansowych, które mają niskie raty oraz najwyższe kwoty? Dobrze jest się poradzić jakiegoś doświadczonego specjalisty, który nakreśli nam plan działania i powie na co zwracać uwagę. Przede wszystkim musimy określić nasze cele kredytowe. Musisz się zastanowić nad tym, jaka to ma być kwota. Inna będzie w przypadku, gdy chcesz kupić samochód a całkiem inna, jeżeli zechcesz wyremontować albo kupić mieszkanie. A jeszcze inne potrzeby będą miały osoby, które chcą się przygotować do świąt Bożego Narodzenia albo wyjechać na jakiś krótki urlop. Szybko możemy w takich okolicznościach uzyskać wsparcie tylko trzeba się przygotować do wypełnienia formularza. Nie warto brać większej kwoty aniżeli będzie nam potrzebna, ponieważ będziemy musieli wtedy spłacić je w krótszym czasie.