Dlaczego kredyt gotówkowy może okazać się atrakcyjnym rozwiązaniem?

czwartek, 01 październik 2020 at 3:45 pm

Nie ulega wątpliwości, że dla wielu osób skorzystanie z kredytu gotówkowego może być naprawdę interesującą propozycją. Niemniej jednak wszystko zależy tutaj od szczegółów i okoliczności towarzyszących danej sprawie. Zobowiązania finansowe nie zawsze stanowią atrakcyjną opcję, ponieważ na całokształt wpływ ma mnóstwo czynników, które przed podjęciem ostatecznej decyzji należy poddać gruntownej analizie. Bez tego trudno jest dokonywać świadomych wyborów – z kolei kierowanie się przypadkiem w sprawach finansowych jest wysoce nieodpowiedzialne i może prowadzić do negatywnych skutków.

Wady i zalety kredytu gotówkowego przez internet

piątek, 17 lipiec 2020 at 09:38 am

Myślisz o zaciągnięciu kredytu gotówkowego przez internet? Sprawdź czy jest się czego bać.

W dobie, gdy wszystko można zrobić od ręki przez internet, a ludzie mają coraz mniej czasu, coraz chętniej sięgają po szybkie i łatwe rozwiązania. Również bankowość przenosi się do internetu, dlatego jeśli zamierzasz wziąć kredyt gotówkowy możesz zastanawiać się nad tym, czy bezpiecznie jest zaciągnąć tego rodzaju zobowiązanie przez internet. Sprawdźmy z czym się to wiąże. O ile w przypadku zakupów czy korzystania z komunikatorów nie mamy żadnych obiekcji, o tyle w przypadku finansów możemy wyrażać pewne obawy. Boimy się o bezpieczeństwo naszych danych czy pieniędzy. Ostatecznie też możemy zastanawiać się czy nie zostaniemy oszukani.

Czy weksel in blanco to dobry pomysł?

wtorek, 05 maj 2020 at 11:19 am

Weksel in blanco to papier wartościowy wykorzystywany w celu zabezpieczenia umów kredytowych na granicy zdolności kredytowej, z pewnymi nieścisłościami, wątpliwościami odnośnie kredytobiorcy. Czy weksel in blanco to dobry pomysł i na co zwrócić uwagę przy jego podpisywaniu?